New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam

  • 97 m²

Apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam je vzdálen téměř 4 km od Velký dětský park.

Pro hosty je k dispozici kuchyňka.

Apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam má vhodné umístění ve čtvrti Songpa-Gu, v blízkosti Baseball. Obchodní dům Hyundai Department Store je méně než 5 minut jízdy od apartmánu. Mnoho možností stravování jsou k dispozici také v Man Feet Ohyang Pig's Feet, vzdálené 5 minut chůze od apartmánu New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam. Stanice metra Sincheon je vzdálena 5 minut chůze, a autobusové nádraží Sae Village Market je vzdáleno 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam Soul
Near Lotte World, Kspo Dome, Coex, Olympic Park, 2 Rooms, 2 Queen Beds, 1 Super Single Bed, 5 People
Cena pouze pro mobilní zařízení

Near Lotte World, Kspo Dome, Coex, Olympic Park, 2 Rooms, 2 Queen Beds, 1 Super Single Bed, 5 People

9.4
Výjimečný 47 recenzí
144 m od ubytování
USD 129 USD 116
za noc
Jamsil Heaven
Cena pouze pro mobilní zařízení

Jamsil Heaven

9.0
Výjimečný 63 recenzí
257 m od ubytování
USD 82 USD 74
za noc
Jamsil Stay Lotte World, Gangnam 20Minutes , Seongsu & Jongro
Cena pouze pro mobilní zařízení

Jamsil Stay Lotte World, Gangnam 20Minutes , Seongsu & Jongro

8.7
Vynikající 3 recenze
410 m od ubytování

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • 24hodinová bezpečnost
    • Úložna zavazadel

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Dětský kočárek

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Koberec

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence2026-71
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam apartmán patří mimo jiné Knihovna Starfield Library, Velký dětský park, Obchodní dům Hyundai Department Store.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam patří restaurace Man Feet Ohyang Pig's Feet a Pao Pao, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam apartmán připojení k internetu?
      Ano, apartmán New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam apartmán nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    New Best Upto15, Jamsil Sung-Su Kspo Coex Gangnam Soul

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít